HAKKIMIZDATARİHÇE
Bundan sonra hizmet sırası oğulları olan Ümit AYDOĞAN ve Murat AYDOĞAN'a gelmiştir. Kendileri genç, dinamik, çağdaş felsefeyle babalarının bıraktığı şirket bayrağını ellerine alarak 2004 yılının ekim ayında Aydoğanlar Şeref Petrol'ü ve Niğde Aydoğanlar turizm’i kurmuşlardır.

Niğde Aydoğanlar Turizm kurulmadan önceki dönemlerde Niğde ulaştırma sektöründe büyük bir sıkıntı olduğu, yıllarca tekelcilikle Niğde halkına hizmet verilmeyen çağın gerisinde eski otobüslerle "binersen bin" anlayışıyla işletmecilik yapılıyordu. Niğde Aydoğanlar Turizm kurulduktan sonra Niğde ve tüm halkımıza en son model Mercedes Travego otobüslerle güvenli ulaşım, bütün seferlerinde açık büfe ikram, Turkiye'nin her yerinde evinizden alıp evinize bırakma, güleryüz, sorunlarınıza anında çözüm, genç dinamik deneyimli elemanlarıyla 24 saat hizmet kazandırılmıştır.

Hedefimiz "hizmette öncü zamana saygı" anlayışıyla, çağın bütün imkanlarıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

"YAPTIKLARIMIZ YAPACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR"

SAYGILARIMIZLA...


İLKELERİMİZ
1- Araç filosunun tamamı son model Mercedes Travego olan Niğde’nin ilk otobüs firması.
2- Tamamı özmal araçlarla hizmet veren Niğde’nin ilk otobüs firması.
3- Niğde'de 30 a yakın ikram çeşitliliğiyle tüm hatlarında açık büfe servis imkânı sunan ilk otobüs firması.
4- Bir çok ilde müşterilerine en geniş servis ve terminal hizmeti sunan Niğde'nin ilk otobüs firması.
5- Niğde'de kurumsallaşarak bir ilki başaran ilk otobüs firması.
6- Bütün personelinin sosyal güvencesini sağlayan niğde'nin ilk otobüs firması.
7- Personelini eğitmek amacıyla eğitim departmanı kuran ve düzenli olarak eğitim çalışmaları yürüten ilk firma.
8- Sabit fiyat uygulamasıyla yolcuları arasında fiyat farklılıkları yaratmadan hizmet veren Niğde'nin ilk otobüs firması.
9- Kendi teknik altyapısını hazırlayarak, kendi serverleri üzerinden bilet satışı ve internet üzerinden online satış yapan Niğde'nin ilk otobüs firması.
10- Kanunen belirlenmiş olan özürlü ve çocuk indirimini Niğde'de uygulayan ilk otobüs firması.
11- Çalıştığı güzergahların tamamını online olarak birbirine bağlayan ve online satışa açan Niğde'nin ilk otobüs firması.
12- Niğde'de araçlarda dondurma ve sabah poaça ikramını başlatan ilk otobüs firması


MİSYONUMUZ
NİĞDE AYDOĞANLAR TURİZM'in misyonu; müşterilerimizin değişen beklentilerine zamanında en uygun çözümleri geliştirerek kaliteli ve güvenli hizmet sunmak. Ayrıca müşteri memnuniyeti konusunda beklenmeyeni gerçekleştirmektir.


VİZYONUMUZ
• NİĞDE AYDOĞANLAR TURİZM’in vizyonu; sektörde belirleyici ve referans marka olmak.
• Müşterilerimizin güvenliği için gerekli tüm tedbirleri almak.
• Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini zirveye çıkarmak.


KALİTE POLİTİKAMIZ
Hizmete değer katan asli unsur insandır. İnancıyla hareket eden NİĞDE AYDOĞANLAR TURİZM’in kalite politikası, sınırsız müşteri memnuniyeti sağlamak esası üzerine kurulmuştur. Müşteri memnuniyetini sağlamanın birinci koşulu olan kalifiye personelleriyle size en iyiyi sunmayı ilke edinmiştir. Hizmet kalitesini arttırıcı tüm tedbirleri alan NİĞDE AYDOĞANLAR TURİZM sizlere hizmetin en iyisini sunma yolunda seferlerine devam edecektir.

Bu politika doğrultusunda güvenli, konforlu, ekonomik, standart hizmetler üretmeyi ve kalite sistemini sürekli iyileştirmeyi bir görev olarak benimsemiştir. "Hizmetin Tutkuya Dönüştüğü Adres" temel prensibini kendine ilke edinmiştir.