EĞİTİM


Niğde Aydoğanlar Turizm olarak özellikle siz değerli yolcularımızın güvenliği düşünülerek kaptan eğitimlerine ayrı bir önem verilmektedir. deneyimli kaptanlarla çalışan firmamızda tüm kaptanlarımız psiko-teknik eğitimden geçmiş ve sertifikalarını almıştır. Buna ek olarak ulaştırma bakanlığı tarafından Gazi Üniversitesi ile ortaklaşa yapılan yetki belgesi çalışmaları uyarınca tüm kaptnlarımıza SRC (Karayolu Yolcu Taşıma Yetki Belgesi) yetki belgesi alınmıştır. Ayrıca yetkili servislerce tüm kaptanlarımıza araçlarla ilgili teknik eğitim verilmekte olup, firmamız tarafından da hizmetiçi eğitimler verilmektedir.


PSİKO-TEKNİK DEĞERLENDİRME NEDİR?
Psiko-metrik kriterlere uygun, mili saniyelerle ölçülen hassaslıkta, standart ve bilgisayar destekli test sistemlerinin kullanıldığı bir yöntemdir.

Bu değerlendirmede amaç; sürücülerin psikolojik sağlıklarını, psiko-motor yetenek ve becerilerini, hız-mesafe tahmini gibi zihinsel yeteneklerini, algı, dikkat, hafıza, muhakeme yeteneklerini, tepki hızı, göz- el, ayak koordinasyonu, kazaya yatkın olup olmadıklarını ve daha önce kazaya karışmış olan şoförlerin, hangi nedenlerle bu kazaları yapmış olduklarını, tespit etmektir. Gerekli yetkinliklere sahip olmayan sürücülerin, diğer sürücülerden ayrıştırılmasını sağlamak amaçlanmaktadır.

Sürücülerimizin trafikte her an karşılaşılan tehlikelere hazır olması; bilinçli, sorumlu daha tedbirli ve örnek sürücüler olarak trafikte yol almaları; bizleri mutlu etmektedir.

Niğde Aydoğanlar Turizm'nin hedefi; trafik kazalarının insandan kaynaklanan nedenlerini en aza indirmek, tüm insanlara huzurlu ve güvenli yolculuklar sunabilmektir. bu doğrultudaki çalışmalarımız aralıksız devam etmektedir.

Hepinize güvenli ve iyi yolculuklar dileriz.


HOST EĞİTİMİ
Sizlere araç içerisinde daha kaliteli hizmet sunabilmek amacıyla araçlarımızda host personeli istihdam etmekteyiz. Personel seçiminde çok hassas davranan firmamız özellikle 18-25 yaş arası en az lise mezunu diksiyonu ve fiziği düzgün elemanlar çalıştırmaktadır. Aldığımız personele sefer öncesinde staj yaptırılmakta daha sonrasında ise düzenli olarak haftalık hizmetiçi eğitimler verilmektedir.

Hizmetiçi eğitimlerimizde; davranış, mesleki yeterlilik, diksiyon ve diğer konularda deneyimli personellerce eğitim verilmektedir. Aynı eğitimlere tabi tutulan kaptan yardımcılarımıza bunlara ek olarak teknik konularda da eğitimler verilmektedir. Personel eğitimine ayrı bir önem veren Niğde Aydoğanlar Turizm, sizlere eğitimli, gelişime açık, kendini yenileyen personellerle hizmet vermeyi amaçlamaktadır.


YER PERSONELİ EĞİTİMİ
Rezervasyon yaptırırken, bilet alırken veya otogarda seyahat öncesi hizmetlerimizde sizlere daha iyi hizmetler verebilmek amacıyla yer personelimiz de düzenli olarak eğitilmektedir. Banko personeline ek olarak bilgisayar konusunda da eğitimler verilmektedir. Bu eğitimlerde genel bilgisayar kullnımı ve bilet satış otomasyon sistemleriyle ilgili olarak konuya hakim eğitimciler tarafından eğitimler verilmektedir. Ayrıca karayolları taşıma kanunu ve yönetmelikleriyle ilgili olarak verilen eğitimlerle, sektörde kanunlara ve yönetmeliklere uyan bir firma olmayı hedefliyoruz. Personellerimizi bu bilinçle eğitiyoruz.

"FİRMAMIZIN VERDİĞİ HİZMETLER VE PERSONELLERİMİZ HAKKINDAKİ ÖNERİ VE ŞİKAYETLERİNİZİ BİZE İLETMENİZ, SİZLERE DAHA İYİ HİZMETLER VERME YOLUNDA BİZE IŞIK TUTMAKTADIR. DUYARLILIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUZ."